رپورتاژ آگهی

«مجله اینترنتی روزساز» روزانه چندین مطلب جدید در موضوعات مختلف را منتشر می‌کند. محتوای درج شده در مجله اینترنتی روزساز کاملاً یونیک هستند و مستقیماً از منابع معتبر خارجی توسط همکاران ما ترجمه شده و در سایت منتشر می‌شود.

یکی از خدمات «شرکت پویا کارآفرین فیدار ایرانیان» که مالکیت مجله اینترنتی روزساز را دارد، تهیه و مدیریت محتوا برای مشتریان محترم است. و برای همین موضوع همکاران متخصص ما در حوزه مدیریت محتوا، در مجله اینترنتی روزساز هم فعالیت می‌کنند تا با مطالب جذاب و مفید، روز بازدیدکنندگان سایت را بسازند.

رپورتاژ آگهی یکی از بخش‌های موضوعی مجله اینترنتی روزساز است که در آن آگهی‌های تبلیغاتی مشتریان عزیز بصورت یک مطلب بین ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه در سایت منشتر می‌شود. مدت زمان رپورتاژ آگهی‌های سایت دائمی است و مطالب به هیچ عنوان از سایت پاک نخواهند شد.

رپورتاژ آگهی در مجله اینترنتی روزساز، در قالب یک پست عادی به سایت اضافه می‌شود که شامل چندین لینک به سمت وب‌سایت تبلیغ‌کننده است. با سفارش رپورتاژ آگهی خود در مجله اینترنتی روزساز می‌توانید بک لینک دائمی از ما داشته باشید که در سئوی سایت شما بسیار مهم است و برای رشد کسب و کارتان ارزشمند است. ضمن اینکه در نظر داشته باشید رپورتاژ آگهی یکی از برترین روش‌های بازاریابی در اینترنی می‌باشد.

شما می‌توانید متن رپورتاژ آگهی خود را نوشته و برای انتشار به ما ارسال کنید و یا نوشتن رپورتاژ آگهی خود را به ما بسپارید؛ سفارش شما در مجله اینترنتی روزساز، تمام ویژگی‌های یک رپورتاژ آگهی را خواهد داشت. رپورتاژ شما با رعایت کامل اصول سئو، با متن و محتوایی روان و در نهایت با استفاده از عنوان و مقدمه‌ای جذاب، سرتیتر و هدینگ مناسب و با استفاده کلمات کلیدی و ۳ لینک به صفحات مختلف سایتتان بصورت نوفالو و ۱ لینک به صفحه اصلی و ۱ لینک به صفحات داخلی بصورت فالو، انجام می‌شود.

قیمت رپورتاژ آگهی در دسته رپورتاژ آگهی ۲۵۰.۰۰۰ تومان و در دسته‌بندی مرتبط ۳۰۰.۰۰۰ تومان است.

برای سفارش رپورتاژ آگهی در مجله اینترنتی روزساز، با ما تماس بگیرید.