همکاری با ما

مجله اینترنتی روزساز همیشه مشتاق همکاری با افرادی است که در زمینه خلق محتوا و محتواسازی، تخصص و مهارت دارند. ما در یک محیط گرم و دوستانه علاقمند با همکاری با افرادی هستیم که کار تیمی را دوست دارند، به آرامش و امنیت در کار فکر می‌کنند و می‌خواهند در خانواده همکاران خود منشاء اثر باشند.

برای همکاری با روزساز چه مهارت‌هایی لازمه؟

ما از همکاری با افراد ماهر، متخصص و توانمند استقبال می‌کنیم. اما اعتقاد داریم که ما خود نیز می‌توانیم در شرکت پویا کارآفرین فیدار ایرانیان، افراد ماهر را برای کار خود تربیت کنیم. بنابراین اگر فرد آشنایی متوسط با کامپیوتر و اینترنت و همچنین نرم‌افزار Word داشته باشند، ‌می‌توانند برای همکاری با ما درخواست بدهند. اما این دسته از افراد در ابتدا باید کارآموزی کنند و با آموزش تئوری و عملی کار را یاد بگیرند.

چگونه درخواست همکاری ارسال کنم؟ 

ارسال درخواست همکاری بسیار ساده است. رزومه‌ کاملی از خودتان بنویسید و در آن کامل مشخصات شخصی، تحصیلی، سوابق، علاقمندی‌ها و … را همراه با تصویری از خودتان برای ما ایمیل کنید. آدرس ایمیل ما: info[at]roozsaz.com  عنوان ایمیل هم باید درخواست همکاری باشه.

شرایط همکاری به چه صورته؟

همکاری با روزساز شرایط کاری بسیار منعطف دارد. می‌تواند تمام وقت یا نیمه وقت و یا بصورت حضوری یا دورکاری باشد.

کارآموزی در روزساز

اگر به سئو SEO و سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنایی ندارید ولی با اینترنت و نرم‌افزار ورد آشنا هستید، ما شما را به صورت کاملاً مهارتی آموزش می‌دهیم. با حدود یکماه فعالیت بصورت کارآموز در روزساز، شما قادر خواهید بود به راحتی برای آگهی‌های استخدام مدیریت محتوا به همراه اصول سئو اعلام آمادگی کنید و کار و شغل مورد علاقه خود را کسب کنید. برای کارآموزی در روزساز با ما تماس بگیرید.